ENERJİ İÇECEKLERİNDE KULLANILAN BOĞA SPERMİ BÖYLE ELDE EDİLİYOR...

4708 izlenme 09 Ocak 2017
Reklamlar

Enerji içecekleri boğa idrarı ve sperminden elde edilen bir madde içerirler. Longhorn Sığır Firması tarafından yapılan bir araştırma Red Bull, Monster vb. enerji içeceği markalarını test etmiş. Buldukları şey midenizin düğümlenmesine neden olabilir. İçeceklerin gerçekten de boğa spermi içerdiğini bulmuşlar.

Taurine ismini Latincedeki Taurus’tan alır ki bu boğa demektir. İlk olarak Avusturyalı bilim adamları Friedrich Tiedemann ve Leopold Gmelon tarafından 1827 yılında boğa safrasından elde edilmiştir. Genellikle, bilim camiasında bile, amino asit olarak adlandırılır fakat karboxsil grubunu içermediği için tam amino asit değildir. Taurine boğaların karaciğerinde, sperminde ve idrarında mevcuttur. Kesin olan şu ki Red Bull gibi enerji içeceklerinde kullanılan taurine bu kaynaklardan elde edilir.

Enerji içeceklerindeki Taurine boğa testislerinin bir yan ürünüdür ve pek vejetaryen yanlısı olduğu söylenemez. Taurine boğa safrasında ve anne sütünde doğal olarak bulunan bir maddedir.  

Bunlar da İlginizi Çekebilir

REİNA SALDIRGANI YAKALANDI... İŞTE İLK GÖRÜNTÜLER... VATANIM SENSİN'İN GURURDAN GÖZLERİ YAŞARTAN O SAHNESİ... APLA HAYIRLI İŞLER... Saldırganın Çektiği Selfie Videosu... Daha Çok Kişiye Ulaşması İçin Paylaşalım...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
EVDE PRATİK ve BESLEYİCİ SÜT BURGER YAPIMI